Potrebujete poradiť?
+421 917 414 888
(Po-Pia od 7:00 do 15:30)
-
Upozornenie:
Pred pridaním produktu do košíka je potrebné zvoliť jeden z dostupných skladov (Predajňa, Externý sklad SK, Externý sklad CZ).
EMERTON WINTER SOFTSHELL bunda
Zateplená, nepremokavá a paropriepustná softshellová bunda s polyesterovou podšívkou so zipsom (prispôsobená strojovému vyšívaniu).
Tabuľka dostupnosti
Nie je dostupný žiadny variant.Podrobnosti o produkte
| Ďalšie farby | čierna |
| Normy | EN ISO 13688:2013+A1:2021 |
| Vrchná časť oblečenia | 94% polyester, 6% elastan, 320 g/m² |
| Paropriepustnosť | 800 g/m2/24h |
| Vodný stĺpec | 8000 mm |
| Vlastnosti | Vodeodolný |
| Priedušný | |
| Údržba | Prať na 40 °C, normálny proces prania |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané | |
| Predajná jednotka | 1 KS |
| Kategórie | PROMOCJA ZIMOWA 2024 |
| Bundy | |
| Odevy | |
| Bundy a kabáty |


























