Potrebujete poradiť?
+421 917 414 888
(Po-Pia od 7:00 do 15:30)
GORDON bunda HV
Výstražná nepremokavá bunda s kapucňou s vysokou viditeľnosťou podľa normy EN 471.
Tabuľka dostupnosti
| Označenie variantu | Na predajni | Externý sklad SK | Externý sklad CZ | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | S - oranžová | 0 ks | — | 6 ks | 27,63 €22,46 € bez DPH | 35 ksod 10.04.2026 | 27,63 €22,46 € bez DPH |
![]() | S - žltá | 0 ks | — | 3 ks | 27,63 €22,46 € bez DPH | 169 ksod 10.04.2026 | 27,63 €22,46 € bez DPH |
![]() | M - oranžová | 0 ks | — | 13 ks | 27,63 €22,46 € bez DPH | 272 ksod 10.04.2026 | 27,63 €22,46 € bez DPH |
![]() | M - žltá | 0 ks | — | 23 ks | 27,63 €22,46 € bez DPH | 381 ksod 10.04.2026 | 27,63 €22,46 € bez DPH |
![]() | L - oranžová | 0 ks | — | 24 ks | 27,63 €22,46 € bez DPH | 468 ksod 10.04.2026 | 27,63 €22,46 € bez DPH |
![]() | L - žltá | 0 ks | — | 30 ks | 27,63 €22,46 € bez DPH | 743 ksod 10.04.2026 | 27,63 €22,46 € bez DPH |
![]() | XL - oranžová | 0 ks | — | 42 ks | 27,63 €22,46 € bez DPH | 956 ksod 10.04.2026 | 27,63 €22,46 € bez DPH |
![]() | XL - žltá | 0 ks | — | 34 ks | 27,63 €22,46 € bez DPH | 1154 ksod 10.04.2026 | 27,63 €22,46 € bez DPH |
![]() | XXL - oranžová | 0 ks | — | 20 ks | 27,63 €22,46 € bez DPH | 445 ksod 10.04.2026 | 27,63 €22,46 € bez DPH |
![]() | XXL - žltá | 0 ks | — | 30 ks | 27,63 €22,46 € bez DPH | 561 ksod 10.04.2026 | 27,63 €22,46 € bez DPH |
![]() | 3XL - oranžová | 0 ks | — | 0 ks | — | 0 ks | — |
![]() | 3XL - žltá | 0 ks | — | 18 ks | 27,63 €22,46 € bez DPH | 223 ksod 10.04.2026 | 27,63 €22,46 € bez DPH |
Podrobnosti o produkte
| Ďalšie farby | oranžová |
| Normy | EN ISO 13688:2013 |
| EN 343:2019 | 31X | |
| EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 3 | |
| Vrchná časť oblečenia | 100% polyester, 135 g/m², Povrstvenie: polyurethane, 0,16 mm |
| Vodný stĺpec | 3000 mm |
| Vlastnosti | Vodeodolný |
| Počet cyklov | 10 |
| Údržba | Prať na 40 °C, veľmi jemný prací proces |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané | |
| Predajná jednotka | 1 KS |
| Kategórie | EN 20471 |
| EN 343 | |
| HI-VIS pracovné odevy | |
| Snížené viditelnosti | |
| Nepříznivé počasí | |
| Odevy do dažďa | |
| Bundy | |
| Odevy | |
| Bundy, kabáty, plášte |





























