Potrebujete poradiť?
+421 917 414 888
(Po-Pia od 7:00 do 15:30)
BI ROAD bunda
• zateplená „Hi-Vis“ bunda 4 v 1 s reflexnými pruhmi • odopínateľná samostatne nositeľná vrchná vetrovka, spodná bunda a vesta • kapucňa integrovaná v golieri • švy podlepené • vodeodolná • vnútorné pletené manžety • reflexné pruhy 3M
Tabuľka dostupnosti
| Označenie variantu | Na predajni | Externý sklad SK | Externý sklad CZ | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | S - žltá | 0 ks | — | 3 ks | 103,34 €84,02 € bez DPH | 137 ks | 103,34 €84,02 € bez DPH |
![]() | S - navy | 0 ks | — | 23 ks | 103,34 €84,02 € bez DPH | 0 ks | — |
![]() | M - žltá | 0 ks | — | 30 ks | 103,34 €84,02 € bez DPH | 720 ks | 103,34 €84,02 € bez DPH |
![]() | M - navy | 0 ks | — | 21 ks | 103,34 €84,02 € bez DPH | 0 ks | — |
![]() | L - žltá | 0 ks | — | 76 ks | 103,34 €84,02 € bez DPH | 1297 ks | 103,34 €84,02 € bez DPH |
![]() | L - navy | 0 ks | — | 10 ks | 103,34 €84,02 € bez DPH | 0 ksod 10.04.2026 | — |
![]() | XL - žltá | 0 ks | — | 53 ks | 103,34 €84,02 € bez DPH | 970 ks | 103,34 €84,02 € bez DPH |
![]() | XL - navy | 0 ks | — | 3 ks | 103,34 €84,02 € bez DPH | 0 ksod 10.04.2026 | — |
![]() | XXL - žltá | 0 ks | — | 49 ks | 103,34 €84,02 € bez DPH | 385 ks | 103,34 €84,02 € bez DPH |
![]() | 3XL - žltá | 0 ks | — | 13 ks | 103,34 €84,02 € bez DPH | 232 ks | 103,34 €84,02 € bez DPH |
![]() | 3XL - navy | 0 ks | — | 2 ks | 103,34 €84,02 € bez DPH | 0 ks | — |
![]() | 4XL - navy | 0 ks | — | 2 ks | 103,34 €84,02 € bez DPH | 36 ksod 10.04.2026 | 103,34 €84,02 € bez DPH |
Podrobnosti o produkte
| Ďalšie farby | žltá |
| navy | |
| Normy | EN ISO 13688:2013+A1:2021 |
| EN 342:2017 | Icler 0,336 3WP | |
| EN 343:2019 | 41X | |
| EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 3 | |
| Podšívka z odevu | 100% polyester, 60 g/m² |
| Vrchná vrstva podšívky odevu | 100% polyester, 190 g/m², Oxford, Povrstvenie: polyurethane |
| Vrchná časť oblečenia | 100% polyester, 190 g/m², Oxford, Povrstvenie: polyurethane |
| Vnútorná podšívka odevu | 80% polyester, 20% bavlna, 100 g/m² |
| Vnútorná izolácia odevu | 100% polyester, 220 g/m² |
| Vlastnosti | Vnútorná bunda s odopínateľnými rukávmi |
| Priedušný | |
| Vodeodolný | |
| Podlepené švy | |
| Počet cyklov | 25 |
| Priemysel | Stavba |
| Preprava a skladovanie | |
| Údržba | Prať na 40 °C, jemný prací proces |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané | |
| Predajná jednotka | 1 KS |
| Kategórie | EN 342 |
| EN 343 | |
| HI-VIS pracovné odevy | |
| PROMOCJA ZIMOWA 2024 | |
| Bundy | |
| Bundy, kabáty, plášte | |
| EN 20471 | |
| Snížené viditelnosti | |
| Nepříznivé počasí | |
| Odevy do dažďa | |
| Kabáty | |
| Odevy | |
| Bundy a kabáty |





























