Potrebujete poradiť?
+421 917 414 888
(Po-Pia od 7:00 do 15:30)
-
Upozornenie:
Pred pridaním produktu do košíka je potrebné zvoliť jeden z dostupných skladov (Predajňa, Externý sklad SK, Externý sklad CZ).
EMERTON STR zimná softshell bunda
• winter softshell jacket with insulated hood and zip fastener • two zipped side pockets • one zipped left chest pocket • one inside chest pocket • elastic sleeves cuffs • inside waist snow belt • underarm zipped ventilation • reflective details and piping
Tabuľka dostupnosti
| Označenie variantu | Na predajni | Externý sklad SK | Externý sklad CZ | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | S - čierna | 0 ks | — | 14 ks | 60,87 €49,49 € bez DPH | 0 ks | — |
![]() | M - čierna | 0 ks | — | 7 ks | 60,87 €49,49 € bez DPH | 0 ks | — |
![]() | L - čierna | 0 ks | — | 30 ks | 60,87 €49,49 € bez DPH | 0 ks | — |
![]() | XL - čierna | 0 ks | — | 28 ks | 60,87 €49,49 € bez DPH | 0 ks | — |
![]() | 4XL - čierna | 0 ks | — | 4 ks | 60,87 €49,49 € bez DPH | 0 ks | — |
Podrobnosti o produkte
| Ďalšie farby | čierna |
| Normy | EN ISO 13688:2013+A1:2021 |
| Vrchná časť oblečenia | 96% polyester, 4% Spandex, 310 g/m², woven fleece, Povrstvenie: TPU |
| Vnútorná podšívka odevu | 100% polyester, 55 g/m², taffeta |
| Vnútorná izolácia odevu | 100% polyester, 80 g/m² |
| Vlastnosti | Reflexné prvky |
| Priemysel | Preprava a skladovanie |
| Údržba | Prať na 40 °C, jemný prací proces |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané | |
| Predajná jednotka | 1 KS |
| Kategórie | Odevy |



























