Potrebujete poradiť?
+421 917 414 888
(Po-Pia od 7:00 do 15:30)
SIRET plášť
Nepremokavý 3 plášť s kapucňou v golieri, dĺžka 120 cm, vodný stĺpec 2000 mm. Kryté zapínanie zipsu a prekryté vrecká. Ľahký, flexibilný, nešušťavý, na dotyk príjemný materiál.
Tabuľka dostupnosti
| Označenie variantu | Na predajni | Externý sklad SK | Externý sklad CZ | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | S - žltá | 0 ks | — | 0 ks | — | 41 ks | 56,75 €46,14 € bez DPH |
![]() | S - royal modrá | 0 ks | — | 0 ks | — | 29 ks | 56,75 €46,14 € bez DPH |
![]() | S - navy | 0 ks | — | 0 ks | — | 99 ks | 56,75 €46,14 € bez DPH |
![]() | S - zelená | 0 ks | — | 0 ks | — | 60 ks | 56,75 €46,14 € bez DPH |
![]() | M - žltá | 0 ks | — | 1 ks | 56,75 €46,14 € bez DPH | 80 ks | 56,75 €46,14 € bez DPH |
![]() | M - royal modrá | 0 ks | — | 0 ks | — | 53 ks | 56,75 €46,14 € bez DPH |
![]() | M - navy | 0 ks | — | 1 ks | 56,75 €46,14 € bez DPH | 148 ks | 56,75 €46,14 € bez DPH |
![]() | M - zelená | 0 ks | — | 3 ks | 56,75 €46,14 € bez DPH | 113 ks | 56,75 €46,14 € bez DPH |
![]() | L - žltá | 0 ks | — | 1 ks | 56,75 €46,14 € bez DPH | 86 ks | 56,75 €46,14 € bez DPH |
![]() | L - royal modrá | 0 ks | — | 0 ks | — | 194 ks | 56,75 €46,14 € bez DPH |
![]() | L - navy | 0 ks | — | 1 ks | 56,75 €46,14 € bez DPH | 345 ks | 56,75 €46,14 € bez DPH |
![]() | L - zelená | 0 ks | — | 0 ks | — | 295 ks | 56,75 €46,14 € bez DPH |
![]() | XL - žltá | 0 ks | — | 1 ks | 56,75 €46,14 € bez DPH | 61 ks | 56,75 €46,14 € bez DPH |
![]() | XL - royal modrá | 0 ks | — | 0 ks | — | 78 ks | 56,75 €46,14 € bez DPH |
![]() | XL - navy | 0 ks | — | 0 ks | — | 533 ks | 56,75 €46,14 € bez DPH |
![]() | XL - zelená | 0 ks | — | 4 ks | 56,75 €46,14 € bez DPH | 310 ks | 56,75 €46,14 € bez DPH |
![]() | XXL - žltá | 0 ks | — | 0 ks | — | 64 ks | 56,75 €46,14 € bez DPH |
![]() | XXL - royal modrá | 0 ks | — | 0 ks | — | 39 ks | 56,75 €46,14 € bez DPH |
![]() | XXL - navy | 0 ks | — | 0 ks | — | 57 ks | 56,75 €46,14 € bez DPH |
![]() | XXL - zelená | 0 ks | — | 2 ks | 56,75 €46,14 € bez DPH | 283 ks | 56,75 €46,14 € bez DPH |
![]() | 3XL - žltá | 0 ks | — | 0 ks | — | 0 ks | — |
![]() | 3XL - royal modrá | 0 ks | — | 0 ks | — | 53 ks | 56,75 €46,14 € bez DPH |
![]() | 3XL - navy | 0 ks | — | 0 ks | — | 147 ks | 56,75 €46,14 € bez DPH |
![]() | 3XL - zelená | 0 ks | — | 0 ks | — | 97 ks | 56,75 €46,14 € bez DPH |
Podrobnosti o produkte
| Ďalšie farby | žltá |
| Normy | EN ISO 13688:2013 |
| EN 343:2019 | 31X | |
| Vrchná časť oblečenia | 100% polyester, 200 g/m², Povrstvenie: polyurethane, 0,5 mm |
| Vodný stĺpec | 3000 mm |
| Vlastnosti | Vodeodolný |
| Priemysel | Poľnohospodárstvo, lesníctvo, rybolov |
| Údržba | Ručné pranie, maximálna teplota 30 °C |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané | |
| Predajná jednotka | 1 KS |
| Kategórie | EN 20471 |
| EN 343 | |
| Nepříznivé počasí | |
| Odevy do dažďa | |
| Odevy | |
| Plášte |

































