Potrebujete poradiť?
+421 917 414 888
(Po-Pia od 7:00 do 15:30)
-
Upozornenie:
Pred pridaním produktu do košíka je potrebné zvoliť jeden z dostupných skladov (Predajňa, Externý sklad SK, Externý sklad CZ).
OLZA softshellová bunda
• softshellová bunda pohodlného strihu • kárované a signálne žlté doplnky • TPU membrána • vnútorné zateplenie fleecom • vodeodolné zipsy • zosilnenie v oblasti lakťov
Tabuľka dostupnosti
| Označenie variantu | Na predajni | Externý sklad SK | Externý sklad CZ | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | L - modrá | 0 ks | — | 0 ks | — | 0 ks | — |
![]() | XXL - modrá | 0 ks | — | 0 ks | — | 0 ks | — |
![]() | 3XL - modrá | 0 ks | — | 0 ks | — | 0 ks | — |
Podrobnosti o produkte
| Ďalšie farby | sivá |
| čierna | |
| Normy | EN ISO 13688:2013+A1:2021 |
| Vrchná časť oblečenia | 94% polyester, 6% elastan, 320 g/m² |
| Paropriepustnosť | 3000 g/m2/24h |
| Vodný stĺpec | 10000 mm |
| Vlastnosti | Vodeodolný |
| Priedušný | |
| Údržba | Prať na 40 °C, normálny proces prania |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané | |
| Predajná jednotka | 1 KS |
| Kategórie | Bundy |
| Odevy | |
| Bundy a kabáty |



























