Potrebujete poradiť?
+421 917 414 888
(Po-Pia od 7:00 do 15:30)
-
Upozornenie:
Pred pridaním produktu do košíka je potrebné zvoliť jeden z dostupných skladov (Predajňa, Externý sklad SK, Externý sklad CZ).
NEURUM CLS PLUS nohavice
• men's work pants made of elastic TRIFIBETEX material in combination with durable CORDURA® fabfric used for reinforcing the most stressed parts • reinforced knee areas with optional side inserting of the knee protectors • elastic waist • 2 side pockets • 2 back pockets • left thigh multifunctional pocket • reflective elements in a matching color • extendable length of legs
Tabuľka dostupnosti
Nie je dostupný žiadny variant.Podrobnosti o produkte
| Ďalšie farby | tm.olivová |
| Normy | EN ISO 13688:2013+A1:2021 |
| Vrchná časť oblečenia | 62% bavlna, 35% polyester, 3% Spandex, 260 g/m², TRIFIBETEX |
| Vystužený vrchný odev | 95% polyamid (nylon), 5% Spandex, 245 g/m², Cordura® |
| Predĺžená dĺžka nohavice | 5 cm |
| Štýl | Slim |
| Vlastnosti | Vrecká pre nákolenníky |
| Reflexné prvky | |
| Priemysel | Preprava a skladovanie |
| Stavba | |
| Údržba | Prať na 40 °C, normálny proces prania |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané | |
| Predajná jednotka | 1 KS |
| Kategórie | Nohavice a overaly |
| Pracovné odevy | |
| Nohavice | |
| Odevy |




























