Potrebujete poradiť?
+421 917 414 888
(Po-Pia od 7:00 do 15:30)
NA48 nitril.nepudr.rukavice 100ks
Povrch z nitrilovej gumy ktorý je veľmi odolný voči olejom, mazivám a ropným produktom.Odolný voči chemikáliám, kyselinám a neketonickým rozpúšťadlám; vodotesné; obojručné; nesterilné; AQL 1.5; vnútrajšok bez púdru nespôsobuje alergie; obratnosť 5 (minimálne 0, maximálne 5).
Tabuľka dostupnosti
| Označenie variantu | Na predajni | Externý sklad SK | Externý sklad CZ | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 10 | 0 ks | — | 0 ks | — | 0 ks | — |
Podrobnosti o produkte
| Ďalšie farby | modrá |
| Normy | EN ISO 21420:2020 |
| EN ISO 374-1:2016 | typeC K6 | |
| EN ISO 374-5:2016 | virus pass | |
| FOOD CONTACT | |
| Materiál rukavíc | nitril |
| Typ manžety | slip-on |
| Dĺžka | 30 cm |
| Hmotnosť | 4,8 g |
| Hrúbka | 0,10 mm |
| Bez silikónu | Áno |
| Jednorazový | Áno |
| Predajná jednotka | 1 BOX |
| Kategórie | Rukavice |
| Chemické | |
| Chemicky odolné | |
| Jednorazové |



























