Potrebujete poradiť?
+421 917 414 888
(Po-Pia od 7:00 do 15:30)
-
Upozornenie:
Pred pridaním produktu do košíka je potrebné zvoliť jeden z dostupných skladov (Predajňa, Externý sklad SK, Externý sklad CZ).
DAYBORO PFM HV bunda
• HV polyester 4way stretch fabric • segmented reflective stripes • two side pockets • detachable hood • reinforced shoulder areas
Tabuľka dostupnosti
| Označenie variantu | Na predajni | Externý sklad SK | Externý sklad CZ | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 50 - oranžová | 0 ks | — | 28 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH | 233 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH |
![]() | 50 - žltá | 0 ks | — | 28 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH | 231 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH |
![]() | 52 - oranžová | 0 ks | — | 29 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH | 305 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH |
![]() | 52 - žltá | 0 ks | — | 25 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH | 345 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH |
![]() | 54 - oranžová | 0 ks | — | 29 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH | 295 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH |
![]() | 54 - žltá | 0 ks | — | 28 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH | 317 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH |
![]() | 56 - oranžová | 0 ks | — | 20 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH | 195 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH |
![]() | 56 - žltá | 0 ks | — | 19 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH | 208 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH |
![]() | 58 - oranžová | 0 ks | — | 10 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH | 140 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH |
![]() | 58 - žltá | 0 ks | — | 10 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH | 127 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH |
![]() | 60 - oranžová | 0 ks | — | 10 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH | 86 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH |
![]() | 60 - žltá | 0 ks | — | 10 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH | 93 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH |
![]() | 62 - oranžová | 0 ks | — | 5 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH | 32 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH |
![]() | 62 - žltá | 0 ks | — | 5 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH | 18 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH |
![]() | 64 - oranžová | 0 ks | — | 0 ks | — | 0 ks | — |
![]() | 64 - žltá | 0 ks | — | 0 ks | — | 34 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH |
![]() | 46 - oranžová | 0 ks | — | 5 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH | 63 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH |
![]() | 46 - žltá | 0 ks | — | 5 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH | 61 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH |
![]() | 48 - oranžová | 0 ks | — | 9 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH | 160 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH |
![]() | 48 - žltá | 0 ks | — | 5 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH | 134 ks | 64,16 €52,16 € bez DPH |
Podrobnosti o produkte
| Ďalšie farby | oranžová |
| Normy | EN ISO 13688:2013+A1:2021 |
| EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 2 | |
| Vystužený vrchný odev | 100% polyamid (nylon), 215 g/m², Cordura®, Povrstvenie: polyurethane |
| vrchný HI-VIS materiál | 100% polyester, 280 g/m², 4-way stretch |
| Počet cyklov | 25 |
| Údržba | Prať na 40 °C, normálny proces prania |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané | |
| Predajná jednotka | 1 KS |
| Kategórie | EN 20471 |
| HI-VIS pracovné odevy | |
| Snížené viditelnosti | |
| Nepříznivé počasí | |
| Pracovné odevy | |
| Bundy | |
| Odevy | |
| Bundy, kabáty, plášte | |
| Bundy a kabáty | |
| DAYBORO |





























