Potrebujete poradiť?
+421 917 414 888
(Po-Pia od 7:00 do 15:30)
SIRET plášť
• nepremokavý a vetruodolný predĺžený plášť s kapucňou v golieri • dĺžka 120 cm • obvod kapucne možno upraviť sťahovaním na šnúrku • dve široké predné vrecká kryté légami chrániacimi voči prieniku vody • spodný lem rukávov možno polohovať • HI-VIS verzia len v žltej a oranžovej farbe
Tabuľka dostupnosti
| Označenie variantu | Na predajni | Externý sklad SK | Externý sklad CZ | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | S - HV oranžová | 0 ks | — | 0 ks | — | 5 ks | 78,77 €64,04 € bez DPH |
![]() | S - HV žltá | 0 ks | — | 0 ks | — | 39 ks | 65,82 €53,51 € bez DPH |
![]() | S - navy | 0 ks | — | 1 ks | 70,70 €57,48 € bez DPH | 40 ks | 70,70 €57,48 € bez DPH |
![]() | M - HV oranžová | 0 ks | — | 1 ks | 78,77 €64,04 € bez DPH | 30 ks | 78,77 €64,04 € bez DPH |
![]() | M - HV žltá | 0 ks | — | 1 ks | 65,82 €53,51 € bez DPH | 92 ks | 65,82 €53,51 € bez DPH |
![]() | M - navy | 0 ks | — | 0 ks | — | 72 ks | 70,70 €57,48 € bez DPH |
![]() | L - HV oranžová | 0 ks | — | 28 ks | 78,77 €64,04 € bez DPH | 191 ks | 78,77 €64,04 € bez DPH |
![]() | L - HV žltá | 0 ks | — | 1 ks | 65,82 €53,51 € bez DPH | 453 ks | 65,82 €53,51 € bez DPH |
![]() | L - navy | 0 ks | — | 1 ks | 70,70 €57,48 € bez DPH | 151 ks | 70,70 €57,48 € bez DPH |
![]() | XL - HV oranžová | 0 ks | — | 13 ks | 78,77 €64,04 € bez DPH | 298 ks | 78,77 €64,04 € bez DPH |
![]() | XL - HV žltá | 0 ks | — | 6 ks | 65,82 €53,51 € bez DPH | 481 ks | 65,82 €53,51 € bez DPH |
![]() | XL - navy | 0 ks | — | 1 ks | 70,70 €57,48 € bez DPH | 103 ks | 70,70 €57,48 € bez DPH |
![]() | XXL - HV oranžová | 0 ks | — | 2 ks | 78,77 €64,04 € bez DPH | 126 ks | 78,77 €64,04 € bez DPH |
![]() | XXL - HV žltá | 0 ks | — | 6 ks | 65,82 €53,51 € bez DPH | 312 ks | 65,82 €53,51 € bez DPH |
![]() | XXL - navy | 0 ks | — | 1 ks | 70,70 €57,48 € bez DPH | 130 ks | 70,70 €57,48 € bez DPH |
![]() | 3XL - HV oranžová | 0 ks | — | 0 ks | — | 0 ks | — |
![]() | 3XL - HV žltá | 0 ks | — | 2 ks | 65,82 €53,51 € bez DPH | 57 ks | 65,82 €53,51 € bez DPH |
![]() | 3XL - navy | 0 ks | — | 0 ks | — | 90 ks | 70,70 €57,48 € bez DPH |
Podrobnosti o produkte
| Ďalšie farby | HV oranžová |
| Normy | EN ISO 13688:2013 |
| EN 343:2019 | 31X | |
| EN ISO 20471:2013+A1:2016 | |
| Vrchná časť oblečenia | 100% polyester, 200 g/m², Povrstvenie: polyurethane, 0,5 mm |
| Vodný stĺpec | 3000 mm |
| Vlastnosti | Vodeodolný |
| Údržba | Ručné pranie, maximálna teplota 30 °C |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané | |
| Predajná jednotka | 1 KS |
| Kategórie | EN 20471 |
| EN 343 | |
| HI-VIS pracovné odevy | |
| Snížené viditelnosti | |
| Nepříznivé počasí | |
| Odevy do dažďa | |
| Odevy | |
| Bundy, kabáty, plášte | |
| Plášte |































