Potrebujete poradiť?
+421 917 414 888
(Po-Pia od 7:00 do 15:30)
KNOXFIELD 275 nohavice
• pánske pracovné nohavice s elastickým pásom • 2 postrannými vreckami • 1 multifunkčným vreckom na nohavici• D krúžok pre prichytenie identifikačnej karty • 2 skladané zadné vrecká s príklopkou • pútko na náradie v kontrastnej farbe • zosilnená oblasť kolien s možnosťou vloženia kolenných výstuh • záložka na nohaviciach umožňujúca predĺženie dĺžky až o 5 cm • zosilnená zadná strana spodnej časti nohavíc • dekoratívne prešitie a kontrastné prvky v hi-vis farbe
Tabuľka dostupnosti
| Označenie variantu | Na predajni | Externý sklad SK | Externý sklad CZ | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 50 - antracit | 0 ks | — | 7 ks | 45,45 €36,95 € bez DPH | 420 ks | 45,45 €36,95 € bez DPH |
![]() | 52 - antracit | 0 ks | — | 18 ks | 45,45 €36,95 € bez DPH | 264 ks | 45,45 €36,95 € bez DPH |
![]() | 54 - antracit | 0 ks | — | 10 ks | 45,45 €36,95 € bez DPH | 228 ks | 45,45 €36,95 € bez DPH |
![]() | 56 - antracit | 0 ks | — | 6 ks | 45,45 €36,95 € bez DPH | 175 ks | 45,45 €36,95 € bez DPH |
![]() | 58 - antracit | 0 ks | — | 9 ks | 45,45 €36,95 € bez DPH | 110 ks | 45,45 €36,95 € bez DPH |
![]() | 60 - antracit | 0 ks | — | 3 ks | 45,45 €36,95 € bez DPH | 51 ks | 45,45 €36,95 € bez DPH |
![]() | 62 - antracit | 0 ks | — | 0 ks | — | 49 ks | 45,45 €36,95 € bez DPH |
![]() | 64 - antracit | 0 ks | — | 0 ks | — | 51 ks | 45,45 €36,95 € bez DPH |
![]() | 66 - antracit | 0 ks | — | 0 ks | — | 47 ks | 45,45 €36,95 € bez DPH |
![]() | 68 - antracit | 0 ks | — | 0 ks | — | 31 ks | 45,45 €36,95 € bez DPH |
![]() | 40 - antracit | 0 ks | — | 0 ks | — | 40 ks | 45,45 €36,95 € bez DPH |
![]() | 42 - antracit | 0 ks | — | 0 ks | — | 93 ks | 45,45 €36,95 € bez DPH |
![]() | 44 - antracit | 0 ks | — | 0 ks | — | 91 ks | 45,45 €36,95 € bez DPH |
![]() | 46 - antracit | 0 ks | — | 3 ks | 45,45 €36,95 € bez DPH | 130 ks | 45,45 €36,95 € bez DPH |
![]() | 48 - antracit | 0 ks | — | 6 ks | 45,45 €36,95 € bez DPH | 221 ks | 45,45 €36,95 € bez DPH |
Podrobnosti o produkte
| Ďalšie farby | oranžová |
| antracit | |
| Normy | EN ISO 13688:2013 |
| EN ISO 13688:2013+A1:2021 | |
| Vrchná časť oblečenia | 65% polyester, 35% bavlna, 275 g/m² |
| Spevnené vrecká na kolenách | 100% polyester, OXFORD |
| Predĺžená dĺžka nohavice | 5 cm |
| Štýl | Relax |
| Vlastnosti | Vrecká pre nákolenníky |
| Reflexné prvky | |
| Priemysel | Ťažký priemysel |
| Údržba | Prať na 40 °C, normálny proces prania |
| Nebieliť | |
| Sušenie v bubnovej sušičke, nízka teplota | |
| Žehliť pri maximálnej teplote 100 °C | |
| Chemické čistenie zakázané | |
| Predajná jednotka | 1 KS |
| Kategórie | Nohavice a overaly |
| KNOXFIELD | |
| Pracovné odevy | |
| Nohavice | |
| Odevy |






























