Potrebujete poradiť?
+421 917 414 888
(Po-Pia od 7:00 do 15:30)
KNOXFIELD HV DW275 nohavice
• pánske pracovné nohavice v kombinácii s hi-vis materiálom v spodnej časti nohavíc a 2 našitými reflexnými pruhmi • elastický pás • 2 bočné vrecká • 1 multifunkčné vrecko na nohavici • D krúžok na prichytenie identifikačnej karty • 2 skladané zadné vrecká s príklopkou • pútko na náradie v kontrastnej farbe • zosilnená oblasť kolien s možnosťou vloženia kolenných výstuh • záložka na nohavici umožňujúca predĺženie dĺžky až o 5 cm • zosilnená zadná strana spodnej časti nohavíc • dekoratívne prešitie a kontrastné prvky v hi-vis farbe
Tabuľka dostupnosti
| Označenie variantu | Na predajni | Externý sklad SK | Externý sklad CZ | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 52 - antracit/žltá | 0 ks | — | 1 ks | 45,53 €37,02 € bez DPH | 50 ks | 45,53 €37,02 € bez DPH |
![]() | 52 - antracit/červená | 0 ks | — | 33 ks | 45,53 €37,02 € bez DPH | 0 ks | — |
![]() | 54 - antracit/červená | 0 ks | — | 22 ks | 45,53 €37,02 € bez DPH | 11 ks | 45,53 €37,02 € bez DPH |
![]() | 56 - antracit/červená | 0 ks | — | 4 ks | 45,53 €37,02 € bez DPH | 10 ks | 45,53 €37,02 € bez DPH |
![]() | 58 - antracit/žltá | 0 ks | — | 0 ks | — | 60 ks | 45,53 €37,02 € bez DPH |
![]() | 58 - antracit/červená | 0 ks | — | 5 ks | 45,53 €37,02 € bez DPH | 16 ks | 45,53 €37,02 € bez DPH |
![]() | 60 - antracit/oranžová | 0 ks | — | 2 ks | 45,53 €37,02 € bez DPH | 0 ks | — |
![]() | 60 - antracit/červená | 0 ks | — | 9 ks | 45,53 €37,02 € bez DPH | 1 ks | 45,53 €37,02 € bez DPH |
![]() | 62 - antracit/oranžová | 0 ks | — | 0 ks | — | 14 ks | 45,53 €37,02 € bez DPH |
![]() | 62 - antracit/červená | 0 ks | — | 0 ks | — | 19 ks | 45,53 €37,02 € bez DPH |
![]() | 64 - antracit/červená | 0 ks | — | 0 ks | — | 1 ks | 45,53 €37,02 € bez DPH |
![]() | 48 - antracit/červená | 0 ks | — | 0 ks | — | 4 ks | 45,53 €37,02 € bez DPH |
Podrobnosti o produkte
| Ďalšie farby | HV oranžová |
| antracit | |
| Normy | EN ISO 13688:2013 |
| EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 1 | |
| Vrchná časť oblečenia | 65% polyester, 35% bavlna, 275 g/m² |
| Spevnené vrecká na kolenách | 100% polyester, OXFORD |
| Predĺžená dĺžka nohavice | 5 cm |
| Štýl | Relax |
| Vlastnosti | Vrecká pre nákolenníky |
| Údržba | Prať na 40 °C, normálny proces prania |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané | |
| Predajná jednotka | 1 KS |
| Kategórie | EN 20471 |
| Nohavice a overaly | |
| HI-VIS pracovné odevy | |
| Snížené viditelnosti | |
| Nepříznivé počasí | |
| KNOXFIELD | |
| Pracovné odevy | |
| Nohavice | |
| Odevy |































