Potrebujete poradiť?
+421 917 414 888
(Po-Pia od 7:00 do 15:30)
KNOXFIELD HV FL290 nohavice
• pánske pracovné nohavice v hi-vis prevedení s elastickým pásom • 2 bočné vrecká • 1 multifunkčné vrecko nohaviciach • D krúžok na prichytenie identifikačnej karty • 2 skladané zadné vrecká s príklopkou • pútko na náradie v kontrastnej farbe • zosilnená oblasť kolien s možnosťou vloženia kolenných výstuh • záložka na nohavici umožňujúca predĺženie dĺžky až o 5 cm • zosilnená zadná strana spodnej časti nohavíc • dekoratívne prešitie
Tabuľka dostupnosti
| Označenie variantu | Na predajni | Externý sklad SK | Externý sklad CZ | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 50 - červená | 0 ks | — | 12 ks | 49,29 €40,07 € bez DPH | 0 ks | — |
![]() | 52 - červená | 0 ks | — | 10 ks | 49,29 €40,07 € bez DPH | 0 ks | — |
![]() | 54 - červená | 0 ks | — | 14 ks | 49,29 €40,07 € bez DPH | 0 ks | — |
![]() | 56 - červená | 0 ks | — | 18 ks | 49,29 €40,07 € bez DPH | 0 ks | — |
![]() | 58 - žltá | 0 ks | — | 31 ks | 49,29 €40,07 € bez DPH | 136 ks | 49,29 €40,07 € bez DPH |
![]() | 58 - červená | 0 ks | — | 21 ks | 49,29 €40,07 € bez DPH | 0 ks | — |
![]() | 60 - žltá | 0 ks | — | 4 ks | 49,29 €40,07 € bez DPH | 21 ks | 49,29 €40,07 € bez DPH |
![]() | 60 - červená | 0 ks | — | 10 ks | 49,29 €40,07 € bez DPH | 20 ks | 49,29 €40,07 € bez DPH |
![]() | 62 - žltá | 0 ks | — | 1 ks | 49,29 €40,07 € bez DPH | 150 ks | 49,29 €40,07 € bez DPH |
![]() | 62 - červená | 0 ks | — | 0 ks | — | 53 ks | 49,29 €40,07 € bez DPH |
![]() | 64 - žltá | 0 ks | — | 0 ks | — | 93 ks | 49,29 €40,07 € bez DPH |
![]() | 64 - červená | 0 ks | — | 0 ks | — | 29 ks | 49,29 €40,07 € bez DPH |
![]() | 46 - červená | 0 ks | — | 6 ks | 49,29 €40,07 € bez DPH | 62 ks | 49,29 €40,07 € bez DPH |
![]() | 48 - oranžová | 0 ks | — | 3 ks | 49,29 €40,07 € bez DPH | 0 ks | — |
![]() | 48 - žltá | 0 ks | — | 1 ks | 49,29 €40,07 € bez DPH | 18 ks | 49,29 €40,07 € bez DPH |
Podrobnosti o produkte
| Ďalšie farby | HV žltá |
| HV oranžová | |
| Normy | EN ISO 13688:2013 |
| EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 2 | |
| Vrchná časť oblečenia | 80% polyester, 20% bavlna, 290 g/m² |
| Vystužený vrchný odev | 100% polyester, OXFORD |
| Vlastnosti | Vrecká pre nákolenníky |
| Predĺžená dĺžka nohavice | 5 cm |
| Štýl | Relax |
| Údržba | Prať na 40 °C, normálny proces prania |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané | |
| Predajná jednotka | 1 KS |
































