Potrebujete poradiť?
+421 917 414 888
(Po-Pia od 7:00 do 15:30)
EPPING NEW nohavice HV
• Hi-Vis nezateplené nohavice bez podšívky s reflexnými pruhmi • podlepené švy • vodeodolnosť tr. 3 podľa normy EN 343 a paropriepustnosť tr. 1 podľa normy EN 343 • refl exné pruhy 3M • spodný lem nohavíc s reguláciou na plastové cvoky
Tabuľka dostupnosti
| Označenie variantu | Na predajni | Externý sklad SK | Externý sklad CZ | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | S - oranžová | 0 ks | — | 2 ks | 24,97 €20,30 € bez DPH | 143 ks | 24,97 €20,30 € bez DPH |
![]() | S - žltá | 0 ks | — | 3 ks | 24,97 €20,30 € bez DPH | 198 ks | 24,97 €20,30 € bez DPH |
![]() | M - oranžová | 0 ks | — | 1 ks | 24,97 €20,30 € bez DPH | 266 ks | 24,97 €20,30 € bez DPH |
![]() | M - žltá | 0 ks | — | 6 ks | 24,97 €20,30 € bez DPH | 227 ks | 24,97 €20,30 € bez DPH |
![]() | L - oranžová | 0 ks | — | 3 ks | 24,97 €20,30 € bez DPH | 143 ks | 24,97 €20,30 € bez DPH |
![]() | L - žltá | 0 ks | — | 1 ks | 24,97 €20,30 € bez DPH | 121 ks | 24,97 €20,30 € bez DPH |
![]() | XL - oranžová | 0 ks | — | 0 ks | — | 97 ks | 24,97 €20,30 € bez DPH |
![]() | XL - žltá | 0 ks | — | 0 ks | — | 123 ks | 24,97 €20,30 € bez DPH |
![]() | XXL - oranžová | 0 ks | — | 0 ks | — | 42 ks | 24,97 €20,30 € bez DPH |
![]() | XXL - žltá | 0 ks | — | 3 ks | 24,97 €20,30 € bez DPH | 136 ks | 24,97 €20,30 € bez DPH |
![]() | 3XL - oranžová | 0 ks | — | 0 ks | — | 0 ks | — |
![]() | 3XL - žltá | 0 ks | — | 0 ks | — | 111 ks | 24,97 €20,30 € bez DPH |
Podrobnosti o produkte
| Ďalšie farby | HV oranžová |
| Normy | EN ISO 13688:2013 |
| EN 343:2019 | 31X | |
| EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 1 | |
| Vrchná časť oblečenia | 100% polyester, 190 g/m², Oxford, Povrstvenie: polyurethane |
| vrchný HI-VIS materiál | 100% polyester, 140 g/m², Oxford, Povrstvenie: polyurethane |
| Štýl | Relax |
| Vlastnosti | Vodeodolný |
| Počet cyklov | 10 |
| Údržba | Prať na 40 °C, veľmi jemný prací proces |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané | |
| Predajná jednotka | 1 KS |
| Kategórie | EN 20471 |
| Nohavice a overaly | |
| EN 343 | |
| HI-VIS pracovné odevy | |
| Snížené viditelnosti | |
| Nepříznivé počasí | |
| Odevy do dažďa | |
| Nohavice | |
| Odevy |





























