Potrebujete poradiť?
+421 917 414 888
(Po-Pia od 7:00 do 15:30)
EPPING bunda HV
Hi-Vis bunda bez podšívky podlepené švy vodeodolnosť tr. 3 podľa normy EN 343 a paropriepustnosť tr. 1 podľa normy EN 343 reflexné pruhy 3M kapucňa v golieri spodný lem bundy sťahovateľný šnúrkou
Tabuľka dostupnosti
| Označenie variantu | Na predajni | Externý sklad SK | Externý sklad CZ | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | S - oranžová/navy | 0 ks | — | 0 ks | — | 108 ks | 40,81 €33,18 € bez DPH |
![]() | S - žltá/navy | 0 ks | — | 0 ks | — | 221 ks | 40,81 €33,18 € bez DPH |
![]() | M - oranžová/navy | 0 ks | — | 13 ks | 40,81 €33,18 € bez DPH | 217 ks | 40,81 €33,18 € bez DPH |
![]() | M - žltá/navy | 0 ks | — | 0 ks | — | 197 ksod 10.04.2026 | 40,81 €33,18 € bez DPH |
![]() | L - oranžová/navy | 0 ks | — | 14 ks | 40,81 €33,18 € bez DPH | 48 ksod 10.04.2026 | 40,81 €33,18 € bez DPH |
![]() | L - žltá/navy | 0 ks | — | 5 ks | 40,81 €33,18 € bez DPH | 305 ksod 10.04.2026 | 40,81 €33,18 € bez DPH |
![]() | XL - oranžová/navy | 0 ks | — | 7 ks | 40,81 €33,18 € bez DPH | 0 ksod 10.04.2026 | — |
![]() | XL - žltá/navy | 0 ks | — | 0 ks | — | 290 ksod 10.04.2026 | 40,81 €33,18 € bez DPH |
![]() | XXL - oranžová/navy | 0 ks | — | 1 ks | 40,81 €33,18 € bez DPH | 0 ksod 10.04.2026 | — |
![]() | XXL - žltá/navy | 0 ks | — | 0 ks | — | 169 ks | 40,81 €33,18 € bez DPH |
![]() | 3XL - oranžová/navy | 0 ks | — | 0 ks | — | 0 ks | — |
Podrobnosti o produkte
| Ďalšie farby | HV oranžová |
| Normy | EN ISO 13688:2013 |
| EN 343:2019 | 31X | |
| EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 2 | |
| Vrchná časť oblečenia | 100% polyester, 190 g/m², Oxford, Povrstvenie: polyurethane |
| vrchný HI-VIS materiál | 100% polyester, 140 g/m², Oxford, Povrstvenie: polyurethane |
| Vlastnosti | Vodeodolný |
| Počet cyklov | 10 |
| Údržba | Prať na 40 °C, veľmi jemný prací proces |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané | |
| Predajná jednotka | 1 KS |
| Kategórie | EN 20471 |
| EN 343 | |
| HI-VIS pracovné odevy | |
| Snížené viditelnosti | |
| Nepříznivé počasí | |
| Odevy do dažďa | |
| Bundy | |
| Odevy | |
| Bundy, kabáty, plášte |





























