Potrebujete poradiť?
+421 917 414 888
(Po-Pia od 7:00 do 15:30)
ZAMORA RFLX kombinéza
pánsky pracovná kombinéza s reflexnými doplnkami cez ramená, v bokoch a na rukávoch
o veľkosti 5 cm, na nohaviciach s o veľkosti 7 cm, elastický pás, zapínanie na zips zakrytý príklopkou na suchý zips, 2 priestranné vrecká + 1 vrecko na drobné, 1 multifunkčné stehenné vrecko, 2 náprsné vrecká s príklopkou, 2 zadné vrecká, nastaviteľná dĺžka nohavíc
Tabuľka dostupnosti
| Označenie variantu | Na predajni | Externý sklad SK | Externý sklad CZ | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 50 - navy | 0 ks | — | 3 ks | 43,84 €35,64 € bez DPH | 101 ks | 43,84 €35,64 € bez DPH |
![]() | 50 - sivá | 0 ks | — | 0 ks | — | 193 ks | 43,84 €35,64 € bez DPH |
![]() | 52 - navy | 0 ks | — | 0 ks | — | 126 ks | 43,84 €35,64 € bez DPH |
![]() | 52 - sivá | 0 ks | — | 0 ks | — | 86 ks | 43,84 €35,64 € bez DPH |
![]() | 54 - navy | 0 ks | — | 0 ks | — | 140 ks | 43,84 €35,64 € bez DPH |
![]() | 54 - sivá | 0 ks | — | 1 ks | 43,84 €35,64 € bez DPH | 182 ks | 43,84 €35,64 € bez DPH |
![]() | 56 - navy | 0 ks | — | 0 ks | — | 91 ks | 43,84 €35,64 € bez DPH |
![]() | 56 - sivá | 0 ks | — | 1 ks | 43,84 €35,64 € bez DPH | 186 ks | 43,84 €35,64 € bez DPH |
![]() | 58 - navy | 0 ks | — | 0 ks | — | 114 ks | 43,84 €35,64 € bez DPH |
![]() | 58 - sivá | 0 ks | — | 0 ks | — | 109 ks | 43,84 €35,64 € bez DPH |
![]() | 60 - navy | 0 ks | — | 0 ks | — | 89 ks | 43,84 €35,64 € bez DPH |
![]() | 60 - sivá | 0 ks | — | 0 ks | — | 31 ks | 43,84 €35,64 € bez DPH |
![]() | 62 - navy | 0 ks | — | 1 ks | 43,84 €35,64 € bez DPH | 47 ks | 43,84 €35,64 € bez DPH |
![]() | 62 - sivá | 0 ks | — | 0 ks | — | 36 ks | 43,84 €35,64 € bez DPH |
![]() | 64 - navy | 0 ks | — | 0 ks | — | 54 ks | 43,84 €35,64 € bez DPH |
![]() | 64 - sivá | 0 ks | — | 0 ks | — | 67 ks | 43,84 €35,64 € bez DPH |
![]() | 46 - navy | 0 ks | — | 0 ks | — | 57 ks | 43,84 €35,64 € bez DPH |
![]() | 46 - sivá | 0 ks | — | 0 ks | — | 29 ks | 43,84 €35,64 € bez DPH |
![]() | 48 - navy | 0 ks | — | 0 ks | — | 210 ks | 43,84 €35,64 € bez DPH |
![]() | 48 - sivá | 0 ks | — | 0 ks | — | 122 ks | 43,84 €35,64 € bez DPH |
Podrobnosti o produkte
| Ďalšie farby | čierna |
| Normy | EN ISO 13688:2013+A1:2021 |
| Vrchná časť oblečenia | 65% polyester, 35% bavlna, 195 g/m² |
| Predĺžená dĺžka nohavice | 5 cm |
| Štýl | Relax |
| Údržba | Prať na 40 °C, normálny proces prania |
| Nebieliť | |
| Sušenie v bubnovej sušičke, nízka teplota | |
| Žehliť pri maximálnej teplote 100 °C | |
| Chemické čistenie zakázané | |
| Predajná jednotka | 1 KS |
| Kategórie | Nohavice a overaly |
| Kombinézy | |
| Pracovné odevy | |
| CIUDADES | |
| Odevy |

































