Potrebujete poradiť?
+421 917 414 888
(Po-Pia od 7:00 do 15:30)
KNOXFIELD HV FL290 náprs.nohavice
• pánske pracovné nohavice s náprsenkou v hi-vis prevedení • elastické traky a pás • 2 hlboké bočné vrecká • 1 multifunkčné vrecko na strane nohavice • 1 skladané multifunkčné náprsné vrecko na náprsenke • D krúžok na prichytenie identifikačnej karty • 2 skladané zadné vrecká s príklopkou • zosilnená oblasť kolien s možnosťou vloženia kolenných výstuh • záložka na nohaviciach umožňujúca predĺženie dĺžky až o 5 cm • zosilnená zadná strana spodnej časti nohavíc • dekoratívne prešitie
Tabuľka dostupnosti
| Označenie variantu | Na predajni | Externý sklad SK | Externý sklad CZ | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 50 - červená | 0 ks | — | 0 ks | — | 28 ks | 57,24 €46,54 € bez DPH |
![]() | 52 - červená | 0 ks | — | 0 ks | — | 18 ks | 57,24 €46,54 € bez DPH |
![]() | 54 - oranžová | 0 ks | — | 0 ks | — | 9 ks | 57,24 €46,54 € bez DPH |
![]() | 54 - žltá | 0 ks | — | 9 ks | 57,24 €46,54 € bez DPH | 0 ks | — |
![]() | 56 - žltá | 0 ks | — | 20 ks | 57,24 €46,54 € bez DPH | 184 ks | 57,24 €46,54 € bez DPH |
![]() | 58 - žltá | 0 ks | — | 20 ks | 57,24 €46,54 € bez DPH | 180 ks | 57,24 €46,54 € bez DPH |
![]() | 60 - žltá | 0 ks | — | 11 ks | 57,24 €46,54 € bez DPH | 235 ks | 57,24 €46,54 € bez DPH |
![]() | 62 - oranžová | 0 ks | — | 2 ks | 57,24 €46,54 € bez DPH | 0 ks | — |
![]() | 62 - žltá | 0 ks | — | 0 ks | — | 123 ks | 57,24 €46,54 € bez DPH |
![]() | 64 - žltá | 0 ks | — | 1 ks | 57,24 €46,54 € bez DPH | 91 ks | 57,24 €46,54 € bez DPH |
![]() | 46 - oranžová | 0 ks | — | 1 ks | 57,24 €46,54 € bez DPH | 13 ks | 57,24 €46,54 € bez DPH |
![]() | 46 - žltá | 0 ks | — | 0 ks | — | 49 ks | 57,24 €46,54 € bez DPH |
![]() | 46 - červená | 0 ks | — | 0 ks | — | 12 ks | 57,24 €46,54 € bez DPH |
![]() | 48 - oranžová | 0 ks | — | 0 ks | — | 31 ks | 57,24 €46,54 € bez DPH |
![]() | 48 - žltá | 0 ks | — | 1 ks | 57,24 €46,54 € bez DPH | 0 ks | — |
Podrobnosti o produkte
| Ďalšie farby | HV žltá |
| HV oranžová | |
| Normy | EN ISO 13688:2013 |
| EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 2 | |
| Vrchná časť oblečenia | 80% polyester, 20% bavlna, 290 g/m² |
| Vystužený vrchný odev | 100% polyester |
| Vlastnosti | Vrecká pre nákolenníky |
| Predĺžená dĺžka nohavice | 5 cm |
| Štýl | Relax |
| Údržba | Prať na 40 °C, normálny proces prania |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané | |
| Predajná jednotka | 1 KS |
































