Potrebujete poradiť?
+421 917 414 888
(Po-Pia od 7:00 do 15:30)
-
Upozornenie:
Pred pridaním produktu do košíka je potrebné zvoliť jeden z dostupných skladov (Predajňa, Externý sklad SK, Externý sklad CZ).
DAYBORO PFM HV nohavice
• HV polyester 4way stretch fabric • segmented reflective design stripes • multifunctional side pockets • reinforced crotch • reinforcement at knee areas with optional knee pad insertions • adjustable leg length
Tabuľka dostupnosti
| Označenie variantu | Na predajni | Externý sklad SK | Externý sklad CZ | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 50 - oranžová | 0 ks | — | 27 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH | 299 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH |
![]() | 50 - žltá | 0 ks | — | 24 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH | 356 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH |
![]() | 52 - oranžová | 0 ks | — | 39 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH | 392 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH |
![]() | 52 - žltá | 0 ks | — | 33 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH | 515 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH |
![]() | 54 - oranžová | 0 ks | — | 28 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH | 302 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH |
![]() | 54 - žltá | 0 ks | — | 26 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH | 330 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH |
![]() | 56 - oranžová | 0 ks | — | 20 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH | 201 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH |
![]() | 56 - žltá | 0 ks | — | 14 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH | 211 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH |
![]() | 58 - oranžová | 0 ks | — | 10 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH | 105 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH |
![]() | 58 - žltá | 0 ks | — | 10 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH | 122 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH |
![]() | 60 - oranžová | 0 ks | — | 10 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH | 49 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH |
![]() | 60 - žltá | 0 ks | — | 10 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH | 50 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH |
![]() | 62 - oranžová | 0 ks | — | 4 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH | 48 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH |
![]() | 62 - žltá | 0 ks | — | 5 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH | 42 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH |
![]() | 64 - oranžová | 0 ks | — | 0 ks | — | 0 ks | — |
![]() | 64 - žltá | 0 ks | — | 5 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH | 44 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH |
![]() | 40 - oranžová | 0 ks | — | 0 ks | — | 30 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH |
![]() | 40 - žltá | 0 ks | — | 5 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH | 26 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH |
![]() | 42 - oranžová | 0 ks | — | 5 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH | 43 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH |
![]() | 42 - žltá | 0 ks | — | 5 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH | 29 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH |
![]() | 44 - oranžová | 0 ks | — | 5 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH | 50 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH |
![]() | 44 - žltá | 0 ks | — | 5 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH | 67 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH |
![]() | 46 - oranžová | 0 ks | — | 10 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH | 120 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH |
![]() | 46 - žltá | 0 ks | — | 10 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH | 138 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH |
![]() | 48 - oranžová | 0 ks | — | 20 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH | 331 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH |
![]() | 48 - žltá | 0 ks | — | 13 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH | 392 ks | 53,80 €43,74 € bez DPH |
Podrobnosti o produkte
| Ďalšie farby | oranžová |
| Normy | EN ISO 13688:2013+A1:2021 |
| EN ISO 20471:2013+A1:2016 | |
| Spevnená sedacia časť | 90% polyamid (nylon), 10% Spandex, 260 g/m² |
| vrchný HI-VIS materiál | 100% polyester, 280 g/m², 4-way stretch |
| Spevnené vrecká na kolenách | 96% polyester, 4% Spandex, 220 g/m² |
| Predĺžená dĺžka nohavice | 5 cm |
| Štýl | Regular |
| Vlastnosti | Reflexné prvky |
| Vrecká pre nákolenníky | |
| Počet cyklov | 25 |
| Údržba | Prať na 40 °C, normálny proces prania |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané | |
| Predajná jednotka | 1 KS |
| Kategórie | EN 20471 |
| Nohavice a overaly | |
| HI-VIS pracovné odevy | |
| Snížené viditelnosti | |
| Nepříznivé počasí | |
| Pracovné odevy | |
| Nohavice | |
| Odevy | |
| DAYBORO |





























