Potrebujete poradiť?
+421 917 414 888
(Po-Pia od 7:00 do 15:30)
REUSEL softshell bunda
ľahká pohodlná softshellová bunda s TPU membránou; vnútorné zateplenie fleecom; 2 bočné vrecká, 1 náprsné vrecko na zips; manžety rukávov nastaviteľné pomocou suchého zipsu; kontrastné paspulky.
Tabuľka dostupnosti
| Označenie variantu | Na predajni | Externý sklad SK | Externý sklad CZ | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | S - antracit/červená | 0 ks | — | 0 ks | — | 0 ks | — |
![]() | M - antracit/červená | 0 ks | — | 0 ks | — | 0 ks | — |
![]() | L - antracit/červená | 0 ks | — | 2 ks | 55,24 €44,91 € bez DPH | 100 ks | 55,24 €44,91 € bez DPH |
![]() | XL - antracit/červená | 0 ks | — | 1 ks | 55,24 €44,91 € bez DPH | 193 ks | 55,24 €44,91 € bez DPH |
![]() | XXL - antracit/červená | 0 ks | — | 1 ks | 55,24 €44,91 € bez DPH | 176 ks | 55,24 €44,91 € bez DPH |
![]() | 3XL - antracit/červená | 0 ks | — | 0 ks | — | 0 ks | — |
Podrobnosti o produkte
| Vrchná časť oblečenia | 94% polyester, 6% elastan, 320 g/m², Povrstvenie: TPU |
| Paropriepustnosť | 2500 g/m2/24h |
| Vodný stĺpec | 8000 mm |
| Vlastnosti | Priedušný |
| Bez kovu | Áno |
| Údržba | Prať na 40 °C, jemný prací proces |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané | |
| Predajná jednotka | 1 KS |
| Kategórie | Odevy |



























