Potrebujete poradiť?
+421 917 414 888
(Po-Pia od 7:00 do 15:30)
CRAMBE softsh.bunda
Pánska softshellová bunda so stojačikom, zosilnené ramená OXFORD 600D, 2 bočné vrecká na zips, 1 náprsné vrecko, nastaviteľná šírka manžety rukávov vďaka suchému zipsu, vysoké parametre 8000mm/3000 mvp.
Tabuľka dostupnosti
| Označenie variantu | Na predajni | Externý sklad SK | Externý sklad CZ | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | S - béžová kamufláž | 0 ks | — | 0 ks | — | 165 ks | 61,02 €49,61 € bez DPH |
![]() | S - sivá kamufláž | 0 ks | — | 73 ks | 61,02 €49,61 € bez DPH | 189 ks | 61,02 €49,61 € bez DPH |
![]() | S - camouflage | 0 ks | — | 63 ks | 61,02 €49,61 € bez DPH | 62 ks | 61,02 €49,61 € bez DPH |
![]() | M - béžová kamufláž | 0 ks | — | 2 ks | 61,02 €49,61 € bez DPH | 331 ks | 61,02 €49,61 € bez DPH |
![]() | M - sivá kamufláž | 0 ks | — | 2 ks | 61,02 €49,61 € bez DPH | 465 ks | 61,02 €49,61 € bez DPH |
![]() | M - camouflage | 0 ks | — | 15 ks | 61,02 €49,61 € bez DPH | 203 ks | 61,02 €49,61 € bez DPH |
![]() | L - béžová kamufláž | 0 ks | — | 0 ks | — | 442 ks | 61,02 €49,61 € bez DPH |
![]() | L - sivá kamufláž | 1 ks | 51,54 €41,90 € bez DPH | 68 ks | 61,02 €49,61 € bez DPH | 312 ks | 61,02 €49,61 € bez DPH |
![]() | L - camouflage | 0 ks | — | 5 ks | 61,02 €49,61 € bez DPH | 469 ks | 61,02 €49,61 € bez DPH |
![]() | XL - béžová kamufláž | 0 ks | — | 2 ks | 61,02 €49,61 € bez DPH | 600 ks | 61,02 €49,61 € bez DPH |
![]() | XL - sivá kamufláž | 0 ks | — | 0 ks | — | 279 ks | 61,02 €49,61 € bez DPH |
![]() | XL - camouflage | 0 ks | — | 1 ks | 61,02 €49,61 € bez DPH | 469 ks | 61,02 €49,61 € bez DPH |
![]() | XXL - béžová kamufláž | 0 ks | — | 1 ks | 61,02 €49,61 € bez DPH | 418 ks | 61,02 €49,61 € bez DPH |
![]() | XXL - sivá kamufláž | 0 ks | — | 0 ks | — | 322 ks | 61,02 €49,61 € bez DPH |
![]() | XXL - camouflage | 0 ks | — | 16 ks | 61,02 €49,61 € bez DPH | 295 ks | 61,02 €49,61 € bez DPH |
![]() | 3XL - béžová kamufláž | 0 ks | — | 0 ks | — | 0 ks | — |
![]() | 3XL - sivá kamufláž | 0 ks | — | 63 ks | 61,02 €49,61 € bez DPH | 305 ks | 61,02 €49,61 € bez DPH |
![]() | 3XL - camouflage | 0 ks | — | 14 ks | 61,02 €49,61 € bez DPH | 74 ks | 61,02 €49,61 € bez DPH |
Podrobnosti o produkte
| Ďalšie farby | béžová |
| Normy | EN ISO 13688:2013 |
| EN ISO 13688:2013+A1:2021 | |
| Vrchná časť oblečenia | 100% polyester, 300 g/m², Povrstvenie: TPU |
| Paropriepustnosť | 1500 g/m2/24h |
| Vlastnosti | Vodeodolný |
| Priedušný | |
| Údržba | Prať na 40 °C, normálny proces prania |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané | |
| Predajná jednotka | 1 KS |
| Kategórie | CRAMBE |
| Odevy |































