Potrebujete poradiť?
+421 917 414 888
(Po-Pia od 7:00 do 15:30)
YOWIE print.soft. bunda
Vhodné na manipuláciu s ostrými a mastnými dielmi, manipuláciu so sklom, opracovanie mastných kovov alebo plechov alebo údržbu strojov.
Tabuľka dostupnosti
| Označenie variantu | Na predajni | Externý sklad SK | Externý sklad CZ | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | XS - hnedá/zelená | 0 ks | — | 0 ks | — | 33 ks | 31,24 €25,40 € bez DPH |
![]() | XS - sv.fialová/navy | 0 ks | — | 4 ks | 31,24 €25,40 € bez DPH | 30 ks | 31,24 €25,40 € bez DPH |
![]() | S - hnedá/zelená | 0 ks | — | 0 ks | — | 45 ks | 31,24 €25,40 € bez DPH |
![]() | S - sv.fialová/navy | 0 ks | — | 0 ks | — | 35 ks | 31,24 €25,40 € bez DPH |
![]() | M - sv.fialová/navy | 0 ks | — | 0 ks | — | 0 ks | — |
![]() | L - sv.fialová/navy | 0 ks | — | 0 ks | — | 72 ks | 31,24 €25,40 € bez DPH |
![]() | XXL - hnedá/zelená | 0 ks | — | 0 ks | — | 0 ks | — |
Podrobnosti o produkte
| Ďalšie farby | hnedá |
| zelená | |
| Normy | EN ISO 13688:2013+A1:2021 |
| Vrchná časť oblečenia | 100% polyester, 270 g/m², Povrstvenie: TPU |
| Paropriepustnosť | 5000 g/m2/24h |
| Vodný stĺpec | 8000 mm |
| Vlastnosti | Vodeodolný |
| Priedušný | |
| Údržba | Prať na 40 °C, normálny proces prania |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané | |
| Predajná jednotka | 1 KS |
| Kategórie | YOWIE |
| Bundy | |
| Odevy | |
| Bundy a kabáty |





























